www.WoWScript.xaa.pl Zapraszam ;)

www.WoWScript.xaa.pl Zapraszam ;)

Ogłoszenie

www.WoWScript.xaa.pl Zapraszam ;)

  • Index
  •  » Dom
  •  » Zarabianie w internecie

#1 2008-03-09 21:36:51

kolo3333

Level=0

Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Zarabianie w internecie

Witam wszystkich!

To mój pierwszy poradnik na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość.

Nie mam zamiaru czerpać z tego żadnych korzyści. Piszę ten poradnik, bo może niektórych z was to zainteresuje.

Apeluje do administratorów!!! Jeśli uważacie, że temat łamie w jakikolwiek sposób regulamin to proszę go usunąć, ale w takiej sytuacji proszę podać powód.

Podobne tematy znalazły swoje miejsce i uznianie na wielu forach, więc chcę spróbować.
PODKREŚLAM, że nie musisz być osobą pełnoletnią, aby z tego korzystac!!

Założe się, że wielu z Was zarabianie przez internet nie przekonuje. Zapewniam, że to co przedstawie wymaga od was tylko 5 minut dziennie.
Oczywiście istnieją firmy, które robią w "konia", ale za tą którą przedstawię ręcze głową, ponieważ jest w 100% wypłacalna!

Teraz trochę informacji:

Bux.to jest amerykańskim systemem "Get Paid To Click", na autorskim skrypcie, płaci swoim użytkownikom za klikanie w linki reklamowe. Ta forma zarabiania jest ostatnim czasem najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy w internecie, zwłaszcza z bux.to.

Wartości linków w bux.to wynoszą 1 ¢, system poleconych wynosi 100%, więc możesz powiedzieć o tym kolegom czy komukolwiek a po jakimś czasie będziesz zarabiał nie lada sumy. Firma jak najbardziej godna mojego polecenia, ja osobiście polecam b u x.to.

Firma ruszyła 12 czerwca 2007 roku, w sekcji "Surf Ads" b u x.to jest około 15 reklam dziennie, posiada ona ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników, co do wypłaconych pieniędzy to admin wypłacił już ponad 800 000$ w tej chwili więcej.

Wypłaty są przeprowadzane na bank Alertpay, a nie jak dotychczas paypal. Nie martwcie się! Można wypłacić pieniądze na paypal drogą, że tak powiem okrężną. Do www.e-gold.com, a pózniej na paypal. Minimum do wypłaty to 10$.

Z pieniędzmi można efektywnie obracać w internecie i dokonywać zakupów. Chciałeś zawsze pograć na globalu? Szkoda ci było pieniędzy? To jest dla Ciebie szansa!

[CENTER]POCZĄTEK:[/CENTER]

krok 1: Podstawą jest konto na Alertpay(nie musisz go tworzyć odrazu). Jest to bank internetowy. Konto zakłada sie za darmo i nie jest to trudne. wchodzimy na www.alertpay.com i klikamy u góry signup. Później klikamy "get started" i wypełniamy pierwszą część formularza tak jak na screenie:

http://img364.imageshack.us/img364/1447/1szaczfs7.th.jpg

Drugą część wypełniamy tak:

http://img442.imageshack.us/img442/1170/2gaczwd1.th.jpg

Na koniec wyskoczy nam takie okno. Teraz należy wejść na e-mail i aktywować konto.

http://img378.imageshack.us/img378/8291/3ciaczbx1.th.png

krok 2:Wchodzimy na tą stronę bux.to i klikamy w prawym górnym rogu Register. Pojawi się nam takie okno, które jest opisane na screenie.

http://img389.imageshack.us/img389/9906/waznesk4.th.png

Później klikamy w link aktywacyjny na naszym e-mailu i się logujemy. Zarabiamy w zakładce surf ads.

krok 3: Wchodzimy tu advercash.net i się rejestrujemy. Ogólnie wszystko wygląda podobnie jak w bux.to

krok 4: Wchodzimy tu bux3.com i tworzymy konto! Wszystko wygląda podobnie jak w poprzednich serwisach, lecz możemy korzystać z zakładki offers i zarobić dodatkowe pieniądze. To w tym serwisie mam największe zyski.
NA TYM SERWISIE MUSICIE SIE ZAREJESTROWAC! NAJWIEKSZY ZYSK W SIECI!

Osobiście uważam, że są to trzy najlepsze serwisy typu "Get Paid To Click".

Nawigacja po stronie!:

Surf Ads - Tutaj wyświetlają się nasze płatne linki. Po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na reklamowaną stronę. Pojawi się nam tabelka odliczająca 30 sekund. Po upływie tego czasu link zostaje zaliczony. Następnie odświeżamy zakładkę Surf Ads i powinniśmy zobaczyć przekreślony link, który przed chwilą kliknęliśmy. Powtarzamy to teraz z wszystkimi. Gdy wyklikamy wszystko musimy odczekać ok. 24h aby pojawiły się nowe.
My Stats - Tutaj możemy obejrzeć nasze osobiste statystyki, historię, swój profil, przeczytać newsy.
Cashout/Convert - Tutaj możemy wypłacić pieniądze lub wykupić reklame.
My History - Tutaj możesz zobaczyć wszystkie zrealizowane wypłaty jak i oczekujące wypłaty.
My Profile - Tutaj możesz zmienić swoje dane, adres mail.
Referrals for you - Tutaj jest możliwość wykupienia pakietu poleconych.
Upgrade - Tutaj możemy wykupić premiowane członkostwo.
Messenger - Komunikator online b u x.to.
How - Zasady działania bux.to.
FAQ - Najczęściej zadawane pytania w bux.to.
Advertise - Tutaj możesz się zareklamować w bux.to.
Contact - Kontakt z administratorem bux.to.
Logout - Wyloguj się.

Ja używam także autoclickera(do bux.to), ale nie wstawie go tu, bo wiem że będziecie się obawiać o bezpieczeństwo swojego komputera. Cóż odsyłam na www.google.pl

Czekam na Wasze sugestie i uwagi odnośnie tego co napisałem.

Pozdrawiam,
życzę powodzenia!

P.S. Nie życze sobie kopiowania poradnika bez mojej zgody.

Offline

 
  • Index
  •  » Dom
  •  » Zarabianie w internecie
www.WoWScript.xaa.pl Zapraszam ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plimiona dla kotów taxi wałcz